PUBG Mobile : Zombie Mode(RE:2)

Şimdi sizlere sürekli oynadığım PUBG Mobile için gelen yeni güncellemeden bahsedeceğim. Dün Gece gelen  0.11.0 güncellemesi ile gelen bu Zombi Modu, oyuna çok farklı ve heyecanlı bir hava katmış. Oynarken The Walking Dead izliyormuş yada onun oyununu oynuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Ben içinde ‘Zombi’ olan herşeyi sevdiğim için bu modu da çok sevdim. Bu modun yanında oyuna farklı yeniliklerde gelmiş.

Sanhok için eğlence modu : Hızlı Maç eklenmiş Vikendi için Ayışığı modu eklemiş.

Zombi Modundan bahsedecek olursam oyuna klasik oyundaki gibi 100 kişi değil 60 kişiyle başlıyoruz. Oyun etkinlik moduna girdiğimizde Zombi – Geceyi Atlat olarak karşımıza çıkıyor. Yani gündüzleri birkaç tane olan zombiler geceleri yüzlerce zombiye dönüşüyor. Oyunun en heyecanlı bölümü zaten gece olduktan sonraki kısım. Bu zombilerin de farklı çeşitleri bulunmakta. Zombileri öldürdüğümüzde toplayabileceğimiz itemler ortaya çıkıyor.

Tabi zombilerin yanında Boss zombi de mevcut . Air Drop gibi havadan atılan Boss değişik yeteneklere sahip. Her an attığı büyük taşın altında kalıp yaralanmanız çok olası. Onu öldürmek sanılandan daha zor. Elinizde Minigun yada Flamethrower silahları bulunması gerekiyor.

Geceyi atlat gerisi kolay :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir