Siber Güvenlik

Instagram Hacklemek

Şimdi sizlere kolaylıkla deneyebileceğiniz bir Instagram Hack yönteminden bahsedeceğim. Tabi bunu sadece kendi Instagram hesabınızın güvenliğini kontrol etmek için kullanmanızı öneririm.

Hadi Başlayalım…

Yapacağımız işlemler için bir tane program kullanmamız gerekiyor. Aşağıdaki URL’den ulaşarak indirebilirsiniz. https://github.com/Pure-L0G1C/Instagram

Şimdi programdan beklentimiz , vereceğimiz kullanıcı adı ve parola listesindeki verileri karşılatırarak bize o hesaba ait gerçek parolasını bulması. Bunun için ikinci olarak bize random parola oluşturmak için bir program gerekecek. Aşağıdaki siteden parola listesi nasıl oluşturulur bakabilirsiniz.

Bize vereceğimiz bilgilere göre yüzlerce parola oluşturuyor. Fakat ben sizlere gerçekten bulup bulmadığını göstermek için parola listesindeki parolaları azaltıp gerçek parolamı da bu listeye ekledim.

Parola oluşturduktan sonraki aşama en başta indirdiğimiz programı çalıştırmakta. Aşağıda gördüğünüz gibi kullanıcı adımızı ve oluşturduğumuz wordlistimizi yazarak çalıştırıyoruz.

En son aşama oluşturduğumuz wordlistte ki tüm parolaları denemek. Bu kısım biraz uzun sürebilir.

Sonuç olarak kendi hesabıma ait kullanıcı adı ve parola eşleşti ve doğru sonuca ulaşıldı.

Güvenli Günler :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir